22 kwietnia 2014

Miyo Mini Drops 54 Arctic Night

Arktyczna noc nadciąga!Ciemne niebo rozciągające się nad Arktyką. Ciemność, której odrobinę światła dają tylko połyskujące gwiazdy. Niesamowity klimat i wręcz nieziemski widok... A to wszystko to Miyo Mini Drops # 54 Arctic Night.
Lakier został przeze mnie kupiony już naprawdę bardzo dawno temu, ale jakoś nie mogłam się zmusić do tego, by pomalować nim paznokcie. Ah, wreszcie coś się odmieniło i lakier w końcu wylądował na moich paznokciach :)

Miyo Mini Drops # 54 Arctic Night to tak naprawdę dwa lakierowe oblicza. W sztucznym oraz słabym świetle to zwykła ciemnogranatowa lub nawet wręcz czarna baza. Na pierwszy rzut oka - nic specjalnego. Zaś w lepszym świetle i słońcu ciemna baza pokazuje swoją drugą, lepszą stronę! Możemy wtedy dostrzec piękny fioletowy błysk, szczególnie kiedy spojrzymy na paznokcie pod odpowiednim kątem. W buteleczce widoczny jest również delikatny fioletowy shimmer, który niestety znika na płytce paznokcia. Szkoda... :)
Konsystencja lakieru jest dosyć płynna i lejąca. Jeden nieuważny ruch i skórki zalane. Jeśli chodzi o krycie, jedna warstwa zostawia delikatne lecz widoczne smugi, dlatego druga jest konieczna. Odpowiednio gruba radzi sobie idealnie z równomiernym pokryciem płytki paznokcia. Lakier wysycha całkiem szybko, jednak z trwałością nie jest już tak różowo. Drugiego dnia końcówki wszystkich paznokci były prawie całkowicie starte.Co myślicie?
 Dla wielbicielek ciemnych i wyrazistych odcieni ten lakier powinien być idealny :)

17 komentarzy:

 1. Piękny! Uwielbiam ciemne odcienie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam takie odcienie. Masz piękny kształt paznokci

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny, uważam, że świetnie u Ciebie wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy, chociaż bardziej na jesień.

  OdpowiedzUsuń
 5. ma w sobie cos magicznego i jeszcze tak go opisałaś ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo mi się podoba.
  Lubię właśnie takie ciemne i wyraziste kolory. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny kolor, choć ja ostatnio z ciemnych paznokci przerzuciłam się na pastelowe.

  OdpowiedzUsuń
 8. choć to nie do końca mój odcień to nie wygląda źle :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Genialny kolor, szkoda, ze taki nietrwaly :(

  OdpowiedzUsuń

Uważnie czytam każdy komentarz i zawsze staram się odpowiadać na Wasze pytania.
Dziękuję Wam za wszystkie komentarze, motywują mnie one do dalszej pracy. Dzięki nim wiem, że doceniacie to co robię. Dziękuję!